درباره مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران قوه قضائیه

  • Post author:
  • Post category:Business

«مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده» در سال 1381 به موجب حکم مندرج در ماده 187 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و به موجب آئین نامه اجرایی آن ابلاغی در تاریخ 1381 هجری شمسی تأسیس شد. 13/06/1381 توسط رئیس قوه قضائیه. اصلاح نظام حقوقی و نظام کارشناسی رسمی به عنوان جزء لاینفک نظام قضایی کشور به قوه قضائیه محول شده است و ایجاد مرکز یکی از اساسی ترین گام های دستگاه قضایی در این راستا بوده است.

ماده 187 آیین نامه اجرایی، نحوه تشکیل و ارکان کانون، روند صدور پروانه، برگزاری آزمون، نظارت بر فعالیت اعضا و سایر امور کانون در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بر حوزه های وکالت را مشخص کرد. و تخصص این مرکز که با توجه به قانون حمایت از خانواده مصوب 1391 و آیین نامه آن در زمینه ارائه خدمات حقوقی، کارشناسی رسمی و مشاوره حقوقی فعالیت می کرد، صلاحیت گسترده تری در زمینه مشاوره خانواده پیدا کرد.

اسامی بهترین وکلا در یک سیستم قضایی

(بهترین وکیل کرج، وکیل کمالشهر، وکیل محمدشهر، وکیل ماهدشت، وکیل گرمدرا، وکیل آسارا)

در این قسمت اسامی وکلای پایه یک دادگستری که در کرج مشغول به کار هستند آورده شده است:

در سامانه جستجوی وکیل گروه وکلای آرتین قادر خواهید بود از تخصص بهترین وکلای کرج استفاده کرده و از بهترین وکیل متخصص در حوزه حقوقی خود در کرج مشاوره بگیرید. وکلای معرفی شده در این لیست یا وکیل پایه یک دادگستری کرج هستند یا وکیل پایه یک دادگستری کرج. وکلای کرج در طیف گسترده ای از پرونده های حقوقی و کیفری فعال هستند، بنابراین انتخاب بهترین وکیل کرج که دارای سابقه کار در پرونده های مورد نظر شما (که گاهی ممکن است مربوط به مسائل غیر حقوقی باشد) بسیار دشوار خواهد بود.

شما می توانید مشخصات هر وکیل را مشاهده کنید و از سوابق تحصیلی و سوابق شغلی آنها مطلع شوید زیرا تخصص های هر وکیل در صفحه شخصی آنها نمایش داده می شود. برای این کار فقط روی نام هر وکیل کلیک کنید. لازم به ذکر است به دلیل عدم تایید و تکمیل مشخصات برخی از وکلای محترم، فعلا امکان مشاهده مشخصات آنها وجود ندارد اسامی وکلای پایه یک دادگاه

گروه وکلای آرتین ضمن ارائه لیست کامل وکلای متخصص کرج، انتخاب بهترین وکیل کرج را بسته به موضوع حقوقی شما تسهیل نموده است.

در ابتدای امر توصیه بسیاری از وکلای دادگستری این است که به صورت حضوری یا تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی داشته باشید و راه حل مناسبی برای مسائل حقوقی و کیفری خود دریافت کنید.

در لیست زیر نام وکلای حقوقی کرج، وکلای کیفری کرج، وکلای خانواده کرج، وکلا دعوی ثبت شده کرج، وکلای ملکی کرج، وکلای دعاوی تجاری کرج، وکلای طلاق کرج، وکلای دعاوی اداری کرج و وکلا با سایر تخصص ها آورده شده است. .

در واقع گروه وکلای آرتین این امکان را برای شما فراهم کرده است که سوابق تحصیلی، رزومه کاری و نتایج نظرسنجی کاربران درباره وکلای کرج را بررسی کرده و در نهایت با توجه به مشکل حقوقی یا کیفری خود و هزینه ای که برای وکیل اختصاص دهید. . بهترین خدمات حقوقی را در اسرع وقت از بهترین وکیل کرج دریافت کنید.

سعی شده است که وکلای عضو کانون وکلای دادگستری که در این فهرست درج شده اند، غالباً وکلای پایه یک دادگاه باشند.

ضمناً بخش قابل توجهی از وکلای محترم مرکز مشاوران قوه قضائیه که وکلای درجه یک می باشند نیز شامل می شوند.